a2mobile
a2mobile

Pakiet Niewyczerpalne Wszystko 9,95 zł na start

Pakiet Niewyczerpalne
Wszystko

19,90 zł
za pół ceny na start

Kup
starter

Za 10 zł dostajesz naszą kartę SIM, z aktywnym Pakietem Niewyczerpalne Wszystko 19,90 na start za 9,95 zł. Opłata za aktywację Pakietu zostanie automatycznie pobrana z chwilą aktywacji karty SIM. Kurier przyniesie Ci ją pod wskazany adres, wraz z kompletem dokumentów koniecznych do rejestracji. Numer rejestrowany jest za pośrednictwem kuriera.

Starter możesz kupić i zarejestrować również w punktach sieci Żabka, Freshmarket, Inmedio, Relay, 1-Minute, RUCH, Świat Prasy, Kolporter oraz w innych punktach detalicznych na terenie kraju.

Kup teraz

Przenieś
numer

Wypełniasz jeden krótki formularz, wybierasz sposób przeniesienia numeru i zaczynasz cieszyć się a2mobile. Pamiętaj, że samo wypełnienie formularza zajmie Ci dosłownie kilka chwil, a numer możesz przenieść od swojego operatora bez względu na to, czy korzystasz teraz z oferty na kartę czy na abonament.

Przenosząc numer do a2mobile nie pobieramy od Ciebie opłaty za starter oraz kuriera.

Wartość zestawu startowego wynosi 10 zł. W ramach tej kwoty otrzymasz aktywny Pakiet Niewyczerpalne Wszystko 19,90 na start za 9,95 zł. Opłata za aktywację Pakietu zostanie automatycznie pobrana z chwilą aktywacji karty SIM.

Przejdź do nas