خانه - ژوپیتر سئو | اولین مرجع آموزش سئو در ایران به سبک چریکی
آموزش سئو

تقریبا همه ی افرادی که کسب و کارهای اینترنتی راه می اندازند با یک سر ی مشکل خاص رو به رو هستند , درآمد کم , فشارهای کاری بالا , و از یک طرف دیگر فشاری که خانواده و یا دوستان شخص به او وارد میکنند.

که تو اگر قرار بود چیزی بشوی و چیزی یاد بگیری و کسب و کارت را راه بیندازی با همون بار اول قطعا میتونستی این کار رو انجام بدی.

درسته من هم مثل تو این شرایط رو تجربه کردم و حالا که دارم هلدینگ ژوپتر رو اداره میکنم و برمیگردم و به گذشته نگاه میکنم , تنها یک دلیل برای شکست های خودم پیدا میکنم:

اون دلیل چیزی نیست جز نداشتن استراتژی درست بر روی سایت.

چیزی که باعث شد من حدود ۳ سال سعی و خطای خودم رو روی سایت ایران آتودسک کنم تا با یک استاد که روش راه اندازی بیزینس درست رو به من آموزش داد آشنا شدم.

از اون موقع من ایران آتودسک رو به ژوپتر دیزاین تغییر دادم و شروع کردم به درست کردن کسب و کارم.

شاید برات جالب باشه که بدونی من هم سرم کلاه های زیادی رفته , بارها شده دوره ای رو خریدم و چیزی که ادعا میشده داخل دوره هست , در اون نیست و به محصول دیگری پاس داده میشه.

که این حرکت به نظرم توهین بسیار بدی به شعور مشتری هست.یا بارها شده دوره های بسیار گرون اینترنتی رو در انواع حوزه ها به صورت اشتراکی با دوستانم خریدم ولی نتیجه ی لازم رو نگرفتم و نتونستم به چیزی که میخوام برسم.

لازم نیست در این بین یادآوری کنم بهت که چه قدر از طرف بقیه سرکوفت شنیدم که تو نمتیونی و بارها پولت رو خوردن.

ولی بالاخره برای من شد , چون استراتژی درست رو پیدا کردم و میخوام امروز تجربیاتی که برای من گرون تموم شد رو در اختیارت قرار بدم.

احتمالا اسم قانون ۸۰-۲۰ یا پارتو به گوشت خورده , اگر هم تا حالا اسم این قانون رو نشنیدی اشکالی نداره

من اولین بار این قانون شگفت انگیز  رو در کتاب های برایان تریسی خوندمش

این قانون میگه که ۲۰ درصد کسب و کارها هستند که ۸۰ درصد سود بازار را از آن خودشون میکنند.

و ۸۰ درصد بقیه فقط برای اون ۲۰ درصد میجنگند.

رسیدن به اون ۲۰ درصد بالای جامعه فقط با استفاده از روش ها و اصولی ممکن هست که تا حالا نرفتیشون , چون که اگر اون روش ها رو بلد بودی و تست کرده بودی قطعا الان این جایی که هستی نبودی.

رسیدن به این جایگاه , اون هم در یک زمان معقول , یعنی سئوی چریکی.

آموزش سئو

این دوره برای چه سایت هایی کاربردی هست؟

فرقی نداره سایت شما با چه محتوایی باشه

ما سعی کردیم در این دوره از سایت های فروشگاهی تا سایت های خبری

سایت های مجله ای و یا حتی سایت های شرکتی را بررسی کنیم

و نکات مختلف و صد البته مهمی را در مورد سئوی آن ها بگوییم.

آیا باید چند بار برای خرید دوره هزینه کنم؟

خیر , ما بر خلاف سایت ها و گروه های آموزشی دیگر

اصلا محصول دیگری نداریم و مدام همین دوره را آپدیت میکنیم.

بعد از آپدیت برای خریداران جدید قیمت دوره اضافه خواهد شد.

و برای خریداران قدیمی به رایگان ارسال میشود.

این دوره برای چه کسانی است؟

فرقی ندارد دانش پایه ای شما از سئو چه قدر است.

ما این دوره را از مبتدی شروع میکنیم و تا تبدیل کردن شما

به یک متخصص حرفه ای سئو ادامه میدهیم.

در این دوره سئو بر پایه ی چه چیزی را یاد میگیرم؟

بهترین نوع سئو , سئوی کلاه خاکستری است که هدف ما در این دوره بر همین مبنا میباشد.

در قسمت های اول شما با نحوه ی سئو ی کلاه سفید آشنا میشوید.

سپس در آپدیت ها دوره به سئوی کلاه سیاه و لینک بیلدینگ کردن هم خواهیم رسید.

با انجام سئوی کلاه خاکستری خیالتان از بابت جریمه نشدن سایتتان همیشه راحت باشد و همیشه در هر کلمه ای در نتایج اول باشید.

بازارهای کاری بعد از دیدن دوره برای شما چیست؟

بعد از دیدن دوره شما میتوانید با ۳ روش از آن کسب درآمد کنید:

اول این که همانند ما برای سایت خودتان سئو را به صورت حرفه ای انجام دهید.

دوم این که اگر در شرکتی هستید با بهتر کردن سئوی سایتشان میتوانید به درآمدهای خوبی به صورت درصدی برسید.چرا که سئوی سایت بیش از داشتن سایت مهم است.

سوم این که پروژه های سئو از شرکت ها و برندهای مختلف را بگیرید و آن ها را انجام دهید.

بودن در صفجه ی اول گوگل چه مزیتی دارد؟

بیش از ۹۰ درصد افراد نهایتا نتایج همان صفحه ی اول گوگل را میبینند و تعداد افرادی که به صفحات دوم به بعد میروند کمتر از ۱۰ درصد است.

با بودن در صفحه ی اول گوگل و صد البته نتایج اولیه ی آن میتوانید فروش محصولات و یا خدمات خود را چند برابر کنید.

داشتن درآمد بیشتر به معنی داشتن زندگی بهتر , ماشین بهتر و تفریحات و سفرهای بیشتری برای شماست.

آموزش سئو

استراتژی ها و مسیری که سئو ی چریکی میره , مسیری بوده که خود من روی سایت های مختلفی تستش کردم , مثل سایت safavi.org با همکار سابقم حسین صفوی یا بر روی سایت اول مجموعه ی هلدینگ ژوپیتر به نام Jupiterdesign.ir

استراتژی ها و مسیرهای این دوره به صورت کاملی بهت جواب میده و از یک طرف هم خیالت رو برای همیشه راحت میکنه چون که ما محصول دیگه ای نداریم که بخوایم روی اون بفرستیمت.

درسته!ما بر خلاف شرکت ها که چشم به جیب و پول تو دارند , و یک آموزش رو با صدها بیان مختلف بهت میفروشند و ازت پول میگیرند , ما فقط یک دوره داریم و مدام همون رو آپدیت میکنیم.

البته شما برای آپدیت های جدید نیازی نیست پولی پرداخت کنید , ولی کسایی که دوره رو بعد از آپدیت ها میخوان تهیه کنند حتما با قیمت بیشتری مواجه میشوند.

علاوه بر همه ی اینها دیگه ترس شکست از رقبای قدیمی هم نداری , چون مدام داری خودت رو با روشهای جدید و به روز شده ی دنیا آپدیت میکنی که در زمینه های کسب و کاری میتونی تقریبا مطمئن باشی که رقبای تو هنوز اسم روش های اپدیت ها رو نشنیدن چه برسه به عملی کردنش.

و این دقیقا به همین دلیله که ما میگیم به شیوه ی چریکی میتونید در کوتاه مدت هر رقیبی را با استراتژی های درست شکست بدید.

البته به شرطی که بازار هدف شما ارزش ورود رو داشته باشه , درسته همه میگن میتونی با دوره های ما تو هر کلمه کلیدی تو گوگل بیایی اول.

این قول یک دروغ محضه , چرا که روی یکی سری کلمات و یک سری بازارها سرمایه گذاری کردن به صورت کلی اشتباه هست.

نمونش کلید واژه ی “اندروید” , شاید باورش برات سخت باشه ولی واژه ی اندروید در زبان فارسی و در وب فارسی سخت تر از کلید واژه “Android” در وب انگیلیسی هست.

ما در این دوره بهت به صورت کامل یاد میدیم که چه طور سختی یک کلمه رو بررسی کنی و ببینی اصلا ارزش داره وارد این حوزه بشی یا نه؟

نکته ی حساس اینه که مهم این نیست که بقیه میگن نمیشه و نمیتونی , تو خودت باید بتونی:

یکی از اساتیدی که در دروه ی دانشگاه داشتم و همیشه سعی داشت به نوعی شاگرداش رو تخریب کنه به من لقب سطحی نگر رو داده بود , زمانی که تعداد پروژه هایی که من زدم به تعداد قابل قبولی رسید

از کل اونها یک اسکرین شات گرفتم و براش ایمیل کردم , و در متن ایمیل نوشتم از طرف همان سطحی نگری که میگفتی هیچ وقت موفق نمیشه و الان اون سطحی نگر داره توی بازار کار میگیره ولی تو فقط یه مدرس دانشگاهی که در آرزوی یک کار اجرایی هستی.

شاید باور نکنید یکی از بهترین لحظه های دنیا , لحظه ای هست که افرادی که به شما میگفتن نمیتونید , بهشون نشون بدید که شده و تونستید.

توصیه میکنم که   بعد از این که روش درست رو رفتید و موفق شدید , حتما به کسی که بهتون میگفت نمیتونی نتیجه ی کارت رو نشون بده و البته لذت دیدن قیافه ی شخص اون موقع واقعا بی نظیره و وصف نشدنی.

همه ی ما میدونیم بودن در صفحه ی اول و حتی خط اول صفحه ی اول چه حس خوبیه و چه پول هایی که در این جایگاه وجود داره , حسی که بعد از موفق شدن و افتخاری که برای خودت و خانوادت و یا دوستت و یا شریک زندگیت به دست میاری فوق العادست.

و تا تجربش نکرده باشی نمیتونی واقعا بهش برسی.

آموزش سئو

عناوینی که در این دوره ی آموزش سئو تا به این لحظه یاد میگیرید.

عناوین این دوره تا به این لحظه عبارتند از:

نام فارسی ویدیو توضیح ویدیو
۰۱ دیکشنری سئویی در این قسمت با الگوریتم گوگل و چند اصطلاح تخصصی صحبت خواهیم کرد.و چند سایت حرفه ای در ایران را بررسی میکنیم.
۰۲ دیکشنری سئویی ادامه ی آشنایی با اصطلاحات سئویی
۰۳ دیکشنری سئویی ادامه ی آشنایی با اصطلاحات و پاسخ به چند سوال اساسی
۰۴ ویژگی های هاست و دامنه های حرفه ای برای سئو بررسی دامنه ها و معرفی دامنه هایی جدیدی که بی خبر از آن ها هستید و در سئو فوق العاده موثرند.
۰۵ بررسی دامنه ها و صاحبین آن ها در این قسمت به بررسی تاریخ انقضای دامنه و پیدا کردن صاحب دامنه میپردازیم و با ssl ها اشنا میشوید.
۰۶ بررسی هاست ها و سرویس های هاست مناسب برای سئو در این قسمت به معرفی هاست های جدید و مناسب و چند ابزار بررسی هاست میپردازیم.
۰۷ اوردن پیک موتوری روی هاست در این قسمت به بررسی ابزاری که کار پیک موتوری بر روی هاست انجام میدهد میپردازیم.(سریعتر رساندن اطلاعات به کاربر)
۰۸ بررسی چند مورد مختلف در سئو سایت در این قسمت به بررسی سایت سازها و اثرات ان بر روی سئو میپردازیم , بعد از آن قدم صفر سئو را بر میداریم و چیدمان و نحوه ی ساخت Robots.txt را به شما یاد میدهیم.
۰۹ سئو در وردپرس در این قسمت به بررسی سئو در وردپرس و ووکامرس میپردازیم.و نکاتی در مورد قالب های حرفه ای به شما گفته میشود.
۱۰ شروع کار با سئو وردپرس آموزش راه اندازی و پیکر بندی هاست و سئو با پلاگین یوست در وردپرس
۱۱ نقشه سایت و اثرات آن بر سئو در این قسمت به صورت کامل به بررسی نقشه ی سایت و روش های ساخت آن با ۲ پلاگین حرفه ای میپردازیم.
۱۲ اشتباهات کلمه کلیدی در این قسمت به معرفی اشتباهاتی که همه در انتخاب کلمه کلیدی میکنند ولی خبر ندارند میپردازیم و یک بازار که همه ی افراد در این بخش اشتباه میکنند را هم معرفی میکنیم.
۱۳ ورود به کیورد پلنر در این قسمت به آموزش کار با کیورد پلنر برای پیدا کردن کلمه کلیدی سایت خودمان و رقیبانمان میپردازیم.

و به شما ابزاری برای سنجش میزان سختی کلمات کلیدی در بازار و گوگل را معرفی میکنیم.

۱۴ معرفی سایر اشتباهات در این قسمت به معرفی سایر اشتباهات در انتخاب کلمات کلیدی انجام میدهید ولی بی خبر از آن هستید میپردازیم.
۱۵ آشنایی با انواع خطا در سایت در این قسمت به بررسی خطاهای سایت میپردازیم و آن ها را به شما معرفی میکنیم.
۱۶ فایل مرموز .htaccess در این قسمت به فایل htaccess بر روی هاست و کدهای امنیتی و سریعتر کردن سایت با این فایل مرموز میپردازیم.
۱۷ شبکه های اجتماعی در سئو در این قسمت به بررسی اثرات شبکه های اجتماعی در سئو در وب فارسی و در وب انگلیسی میپردازیم.
۱۸ تولید محتوا و سئو در این قسمت با سایت ها و روش های تولید محتوا با بهبود سئو آشنا میشویم.
۱۹ هدف گذاری و تولید محتوا با استراتژی در این قسمت با روشی جدید و جالب با تولید محتوا آشنا خواهید شد.
۲۰ تولید محتوای هدفمند آشنایی با روش تولید محتوای هدفمند و معرفی چند سایت معتبر در این زمینه.
۲۱ راهنمای سئوی محتوای ویدیویی و تصویری و صوتی در این قسمت به روش های سئو مطالب ویدیویی و تصویری و صوتی خواهیم پرداخت.
۲۲ ترفندی در تولید محتوا که خودتان هم گولش را خورده اید. در این قسمت با روشی جالب برای این که کاربر را در سایت خودتان گیر بیاندازید آشنا میشوید.
۲۳ بلاگ – تولید محتوا به روش گاو بنفش روشی بی نهایت عالی برای تولید محتوا و پخش آن به صورت ویروسی و جذب مخاطبین فوق العاده زیاد.
۲۴ آشنایی با سایر روش های تولید محتوا در این قسمت با تولید محتوای سریالی , محتوای همیشه زنده , محتوای مرجع و هدفمند و لینک سازی داخلی در مطالب آشنا خواهید شد.
۲۵ معرفی ۴ پلاگین و ۹ سایت کنترل سئو سایت خودتان و رقبایتان در این قسمت به صورت انحصاری با ابزارهای حرفه ای بر روی مرورگر ها و سایت های مخصوص بررسی سئو سایت آشنا میشوید تا خودتان و رقیب هایتان را همیشه زیر نظر داشته باشید.

آموزش سئو

شاید برات سوال باشه که بدونی  آیا واقعا این دوره به درد تو میخوره یا نه؟

بهت گفتم من سایت ایران آتودسک رو راه اندازی کردم و این کار رو بدون هیچ علمی انجام دادم , حدود ۳ سال روی این سایت سعی و خطا کردم و جواب نگرفتم.

زمانی که خواستم برگردم و سایت ژوپیتر دیزاین رو راه اندازی کنم از استادم یک سوال پرسیدم:

فرض کن من برادر کوچکتر تو هستم , آیا در این شرایط محصول تو کار من را راه میاندازد؟

جوابی که گرفتم این بود که:اگر محصول و یا خدمات و یا هر چیزی که در کسب و کارت داری را با همین دید که خریداران تو مثل برادر و یا خواهر تو هستند ارائه کنی  , مطمئن باش آموزش های من به دردت میخوره.

اما اگر بخواهی دروغ بگی , مردم خیلی راحت میفهمند و شاید از تو خرید کنند ولی دیگه اهمیتی به تو و محصولت نمیدهند.

من در اون لحظه یک چیزی رو به صورت کامل فهمیدم و اون هم این بود که محصولی که عرضه میکنی باید واقعا خوب باشد.الان هم میخوام این پیشنهاد رو به تو بدم فرقی نداره در چه حوزه ای هستی:

فروشگاه اینترنتی , سایت خبری , سایت شرکتی , فروش محصولات آرایشی بهداشتی , فروش محصولات دکوری خانه , فروش آموزش های عمران , معماری و یا محصولات خواب و حمام و …. در هر حوزه ای هستی اولین بهترین خدمات رو ارائه بده و بعد سئو کن.

من کاری میکنم که سایت تو در مدت ۱۳ تا ۱۵ هفته بعد از راه اندازی بیاد در صفحه ی اول گوگل

و اگر سایتت را قبلا راه انداختی فقط بین ۸ تا ۱۲ هفته طول خواهد کشید که بیایی رو صفحه ی اول گوگل تا بتونی به نتیجه و فروشی که دوست داری برسی.

منتهی این فقط در صورتی انجام میشود که تو تمام کارهایی که من میگم را انجام بدی.

عده ای از همکاران من هستند که میگویند ما در مدت ۲ هفته تا ۱ ماه هر سایتی , حتی سایتی که همین امروز راه اندازی شده را در گوگل در صفحه ی اول بالا میارویم.

اما نکته ای که به شما نمیگند و فکرش هم نمیکنند بدونید این هست که این روش تقریبا غیر ممکن است , چرا که شما در مدت ۳ ماه اول حدودا در سند باکس گوگل(صندوق شن) هستید و در این بازه گوگل به شدت تمامی سایت ها را رصد میکنه.

و امکان این که شما بخوایید در این بازه در کلمات کلیدی اصلی سایتتون در صفحه ی اول باشید خیلی پایین هست , البته امکان بالا آمدن در چند کلمه ی کلیدی ممکن است ولی در همه ی کلمات خیر.

که این روش ها را در این دوره یاد خواهید گرفت.

از طرف دیگر روش های سئوی کلاه سیاهی که ممکن است روی سایت شما پیاده کنند در کوتاه مدت باعث شود که سایت شما بالا بیایید ولی بعد از مدتی گوگل این موضوع رو میفهمد و شما را جریمه میکند و از نتایج به کلی حذف میشوید.

بالا آمدن در گوگل مهم است ولی از آن مهم تر بالا ماندن در گوگل است.

  • یکی دیگر از معضلاتی که خیلی از افراد در حوزه های مختلف کسب و کاری دارند اینه که اصولا بازدید سایت اونها و بازدید در یک سری کلمات کلیدی خاص به شدت پایینه.

مثلا کلمه ی خرید لباس , کلمه ای نیست که در حال حاظر در کشور ما سرچ زیادی داشته باشد , برای همین مورد هم ما تکنیکی رو ابداع کردیم که حتی در کلمات کلیدی کم بازدید هم بتونید

در جاهای پر بازدید دیده بشید و مردم با خواسته ی خودشون وارد سایت شما بشند و بعد از اون هم تبدیل به یک مشتری ویژه برای خدمات و یا محصولات شما خواهند شد.

تجربه ی من روی چندین سایت بهم نشون داده که سئو یک فرآیند تخخصی هست که اگر اون رو از روش درست و اصول درست یاد بگیریدش خیلی خیلی ساده و صد البته کاربردی میشه که هر سایتی

برای بررسی عملکرد خودش و از اون مهم تر برای بررسی عملکرد رقبای خودش به اون نیاز داره.

بله , ما توی این دوره فقط نمیگیم که شما چه طور سایتتون را سئو کنید , بلکه به شما یاد میدیم که چه طور رقبای سرسختتون رو پیدا کنید و آنالیز کنید و ببینید که اونها هم دارند چی کار میکنند؟

اصلا رقبای شما دارند درست عمل میکنند یا نه؟

شاید باورش برات سخت باشه , من حوزه ای را پیدا کردم که تقریبا همه ی افراد اون حوزه ی روی یک کلمه کلیدی اشتباه در حال سرمایه گذاری بودند , که در آموزش به صورت کامل به اون پرداختیم.

فکر نمیکنی که تو هم در حال کار کردن روی کلمه ی کلیدی اشتباهی هستی و ممکنه هر کاری که داری میکنی به جای این که سایتت رو بهتر کنه , بیشتر به سایتت لطمه میزنه؟

  • میدونستی فرصت این رو داری که بری از یک کسی که هیچ تخصصی در سئو نداره و پول های هنگفتی ازت میگیره تا اطلاعات کمی رو در قالب چندین و چند محصول بهت بده بخری.

یا این که یک بار با روش درست و استفاده از مسیری که خودمون بارها روی کلمات کلیدی مختلف ازش جواب گرفتیم و صد البته با یک بار پول دادن سئو رو به صورت تخخصی و یک بار برای همیشه یاد بگیریش.

  • ببین میخوام یک راز در کسب و کارهای اینترنتی رو بهت بگم که خود من هم مدت زیادی طول کشید تا بتونم بفهممش , و کسی هم معمولا تو دوره هاش این رو بهت نمیگه.

کسب و کارها و یا بیزینس های اینترنتی , خیلی خیلی شبیه به بیزنیس های فیزیکی اطراف ما هستند:

به عنوان مثال تو شرکت اپل رو ببین , بر خلاف خیلی از شرکت ها ؛ هر سال یک تعداد محدودی محصول تولید میکنه ولی همیشه بهترین حس رو به مخاطبش میده و معمولا هم هر سال پرفروش ترین برند میشه , چون کل تمرکزش رو روی یک محصول با ارزش برای مخاطبیینش میزاره.

شرکتی که میاد و از یک محصول ده ها مدل مختلف تولید میکنه , عملا هیچ اعتباری برای کسب و کارش قائل نیست و بعد از این که آخرین محصول رو خریدی معمولا در بازه ی زمانی حدودا ۳ تا ۶ ماهه محصول جدیدتری رو معرفی میکنه.

نتیجه ای که میشه گرفت اینه که نه تنها اون محصول کامل نیست بلکه هدف نشانه رفتن جیب مشتری و تبدیل کردن اون به یک مصرف کننده ی درجه یک هست.

این موضوع و ماجرا رو شما ها حتی در شرکت های طراز اول جهانی میبینیم مثل سامسونگ و ال جی و اچ تی سی و… .

همیشه هم میدونیم ارائه چندین محصول مختلف نه تنها کاربر رو راضی نگه نمیداره , بلکه باعث سردرگمی مخاطب ما هم میشه.
به همین دلیل بود که من با مشورت دوست و همکار خوبم تصمیم به ارائه ی جامع ترین دوره ی سئو گرفتیم که شما فقط با یک بار هزینه ی معقولانه بتونید از خدمات و آموزش های زیادی استفاده کنید.

و تصمیم گرفتیم این قانون مصرف کننده بودن رو حداقل در زمینه ی سئو بشکونیم و کاری کنیم که شما با اطمینان خاطر در یک دوره حضور پیدا کنید و علاوه بر اون با اخرین روش ها و متود های روز دنیا به خوبی آشنا بشید و در کسب و کارتون به راحتی بتونید تمام رقبای قدیمی تر از خودتون رو شکست بدید.

  • با استفاده از روش های درست و قوانین درست به یک نتیجه میرسی که افرادی که میلیونی پول در میارند قدرت خیلی خاصی ندارند و فقط و فقط روش درست تلاش کردن رو بلد هستند و این موفق شدن حتی ربطی به رشته ی تحصیلی و دانشگاهی نداره , برای موفقیت در دانشگاه بازار فقط به یک چیز نیاز داری و اون هم استفاده از روش ها و اصول درستیه که قبلا جواب دادن.

آموزش سئو

به عنوان شخصی که حدودا ۹ ساله به صورت حرفه ای در دنیای اینترنت فعالیت میکنه و افراد زیادی رو دیده که شکست خوردند و یا میلیونر شدند چند نصیحت برادارانه بهت میکنم:

اگر محصول و یا خدماتی داری که میدونی به درد کسی نمیخوره , به هیج وجه سمت اون نرو , مهم نیست محصول خودت هست یا سفارش سئو گرفتی

اگر چیزی رو خودت امتحان کردی و راضی بودی و خواستی که همیشه از اون استفاده کنی میتونی بفهمی که اون محصول خوبه و سئوش رو انجام بدی.

سمت افرادی که میگن نمیشه و نمیتونی نرو مگر فقط برای وقتی که میخواستی بهشون نشون بدی که تونستی و بالاخره انجامش دادی.

و در نهایت هیچ وقت , دقت کن باز هم تاکید میکنم هیچ وقت تفریح بعد از کار را فراموش نکن , سفر و گردش و بودن با افراد مختلف ایده هایی به ذهنت میرسونند که حتی در خواب هم نمیتونستی ببینیشون.

منتظر سفرهای شگفت انگیز و هیجانات بی پروا باش , بهشون همیشه فکر کن و از مسیر درست حرکت کن تا بهشون برسی و تا نرسیدی هم دست از تلاش کردن بر ندار.

به قول یک مرد بزرگ: سخت کار کن و سخت تر تفریح کن…

و در نهایت فراموش نکن تلاش کردن مهم نیست , درست تلاش کردن مهمه.

آموزش سئو

  • من با استفاده از سئو ی سایت و بالا آوردن کلمات کلیدی با ارزش در گوگل به تو کمک میکنم که در حوزه ی کاری مخصوص به کسب و کار خودت جزو بهترین ها بشی و  صفحه ی اول گوگل , یعنی جایگاهی که لیاقتش رو داری بتونی به دستش بیاری.

و بهت قول میدم که این فقط مربوط به کسب و کار و کلمات کلیدی محدود به بازار کاری و بازار هدف خودت نباشه و در بازارهای دیگه هم  بتونی روی کلمات کلیدی کسب و کارت به راحتی بالا بیایی و بعد از اون هم حتما خودت میدونی که چه اتفاقی میوفته.

  • در نهایت یک سورپرایز هم برای تو دارم , بعد از خرید این مجموعه تمامی پلاگین های مجموعه ی yoast رو که به صورت پرمیوم هست میتونی از ما هدیه بگیری.
  • همچنین اگر قبلا یکی از محصولات ما در گروه تحقیقاتی صفوی و یا سایت ژوپیتر دیزاین رو خریداری کرده باشید میتونید از کد تخفیفی که در اختیار خریدارانمون میزاریم استفاده کنی.

برای دریافت این کد میتونی در تلگرام به آی دی farzinradd پیام بدی.

همچنین اگر مشاوره هم برای کسب و کارت میخواستی میتونی یک مشاوره ی رایگان با من در تلگرام داشته باشی تا بیشتر در مورد حوزه ی کسب و کارت با هم صحبت کنیم.

نکته ی مهم:

آپدیت بعدی مجموعه ی آموزش سئو چریکی در مورد لینک بیلدینگ به صورت چریکی و لینک سازی برای افراد تراز اول سطح جامعه هست ,
تکنیک هایی که در این آموزش گفته میشه , شخصا در هیچ دوره ای در وب فارسی ندیدم و به صورت کامل از جریمه شدن شما توسط گوگل جلو گیری میکنه.

و به علت زحمت زیادی که برای این قسمت داره کشیده میشه مطمئنا بعد از ارائه ی آپدیت قیمت این مجموعه افزایش پیدا خواهد کرد.

در مورد این که این افزایش قیمت چه قدر خواهد بود , هنوز تصمیم دقیقی گرفته نشده و پیش بینی ما افزایش حداقلی ۲ تا ۲٫۵ برابری قیمت این مجموعه خواهد بود.

خرید آموزش سئو:

برای خرید جامع ترین آموزش سئو در کشور کافیه با کلیک روی دکمه ی زیر خرید کنید: (قیمت این محصول۱۴۹ هزار تومان میباشد که اعضایی که قبلا محصولی رو از ما خریداری کردند میتونند با وارد کردن کد تخفیف از یک تخفیف ۵۰ هزارتومانی برخودار شوند و محصول را با قیمت ۹۹ هزارتومان تهیه کنند)

در صورتی که خارج از ایران هستید میتوانید با تماس از طریق تلگرام برای خرید محصول هماهنگی لازم را انجام دهید.